Корисні поради з економії води.

вода

Земля краще за всіх планет визнана за свої життєві запаси вмісту води; атрибут неіснуючий на інших планетах Сонячної системи. Вода є життєво важливим з’єднанням у виробництві та підтримки життя і її дефіцит буде означати загибель всього сущого. Хоча може здатися, що є безмежні запаси води, але тільки невеликий відсоток є придатною для пиття. Ось чому важливо для дітей і дорослих, щоб дізнатися про значення збереження водних запасів. Найкращий спосіб зробити це, почавши в будинку з цим простим рад економії води.

Але хотілося спочатку порадити якщо ви зібралися на море відпочивати і купатися в теплих морських водах так і не забудьте взяти з собою надійні маски для плавання. Маска для плавання потрібна, щоб солона вода не пошкодила вам очі, адже вона не придатна для пиття і такої води набагато більше в нашому світі ніж тієї що ми звикли використовувати в їжу щодня, ось чому важливість збереження прісної води так важливо!

У вашої водопровідно-каналізаційної системи перевірки та технічного обслуговування регулярні повинні бути. Маленькі витоки повинні бути розглянуті перш ніж вони збільшаться і коштуватимуть більше грошей вам, щоб усе полагодити. У зимовий період, стежте за тим, щоб зовнішні трубопроводи були утеплених і ефективно ізольовані, щоб утримати їх від витоків води, або розриву.

Будьте винахідливі, коли справа доходить до утилізації води по всьому будинку. Вода з водостоків і системи вентиляції та кондиціонування може бути спрямована для зелень та озеленення. Інший варіант полягає, щоб тримати відро з подібною водою у ванній і використовувати для змиву в унітазі.

Серед завдань, які їдять багато води, особливо влітку, є обприскування вашої трави. Тут ви повинні скорегувати ваші розбризкувачі і переконатися, що тротуар і ваш будинок не промокнуть – адже це не ефективні витрати води та енергії. Ви повинні також вибрати газонну суміш трав, відповідну вашому середовищі і грунтових умов, коли будете сіяти траву, щоб вона швидко вбирала вологу.