Дерев’яна обробка для житлових приміщень.

вагонка

Сучасний будівельний ринок може похвалитися безліччю сучасних будівельних матеріалів , які відрізняються за тими чи іншими параметрами . Але гідне місце серед них займає настільки традиційний матеріал , як дерево , так як тільки воно є природним і натуральним матеріалом , який привносить в інтер’єр будинку частинку живої природи.

Найбільш популярним видом внутрішньої обробки з дерева є вагонка. Крім звичайної вагонки на ринку також представлена ​​євровагонка з поліпшеною якістю деревини і блок- хаус , який імітує стіну з бруса .

Будь вагонка може мати лаковану або тонированную поверхню , а для створення унікального зовнішнього вигляду на її поверхні можуть бути різні декоративні елементи . Монтується даний вид обробки на практично будь-яку підставу і прекрасно прикрашає собою практично будь-який стиль інтер’єру приміщення.

У передпокої найчастіше використовується вагонка світлих тонів для візуального збільшення кімнати. Монтаж матеріалу може проводитися як горизонтальним , так і стрімких методом завдяки спеціальним елементам кріплення – шипам і пазам . У вітальні обробка повинна мати неперевершений зовнішній вигляд , бо це приміщення є центральним в будинку. Дизайнери радять у цьому приміщенні також застосовувати вагонку світлих відтінків. На її тлі чудово виглядають ковані декоративні елементи і меблі з деревини більш темних відтінків.

У спальні дуже важливо створити розслаблюючу атмосферу для комфортного відпочинку. Такий собі інтимний куточок . Тому в спальні найчастіше застосовується євровагонка найвищої якості з пиломатеріалів . Породою деревини , найчастіше застосовується для цих цілей , є міцна і довговічна модрина , яка до того ж ще й надає цілющі властивості на людський організм. Дешевшими матеріалами є дуб , вишня , тика та інші , які також володіють всіма корисними властивостями деревини і чудово виглядають в комбінації іншими дерев’яними елементами інтер’єру – сходами , меблями , підлогою та іншими .