Як правильно вибрати джинси.

Можливо ви хочете придбати джинси, але не знаєте як правильно вибрати.  Найважливіше не стільки коштують твої джинси і одяг, а головне як вони сидять на тобі.

Ти бажаєш виглядати дуже красиво і “сногшібательно”, і дівчата щоб дарували тобі посмішку. Також отримувати додаткові компліменти на свою адресу про стильних джинсах. Тоді тобі варто взяти листок паперу і олівець та почати записувати 6 ідеальних секретів вибору джинсів. Можливо хтось із вас захоче дізнатися де є джинсовий одяг оптом. Ви завжди зможете підібрати для себе потрібні варіанти, сподіваємося ти зможеш прислухатися до секретів і підібрати свій стиль джинсів.

Секрет 1. Правильна посадка на талії.

Джинси повинні сидіти на талії без ременя. Коли в аеропорту тебе просять зняти ремінь, то ти його повинен спокійно зняти і джинси не падають на підлогу, залишаючи тебе серед натовпу в трусах. Вам також варто запам’ятати, що ремінь – це просто аксесуар, а не мотузка якою ти намагаєшся підтягти джинси, замість того щоб підтримувати їх рукою. Вибирай при покупці розмір джинсів таким чином, щоб вони щільно прилягали до твоєї талії. А також у тебе не повинен проходити кулак між животом і застебнутими джинсами.
Секрет

2. Джинси повинні обтягувати попу.

Ти думаєш, що тільки ти дивишся на жіночі пружні попи. Але це не так, дівчата завжди дивляться на твою дупу коли знаходяться позаду тебе. Якщо твої джинси безформно важать і не підкреслюють твою дупу, дівчина засмучена здохне. Але якщо твої джинси будуть добре облягати твій зад, то вона мінімум посміхнеться, а в голові поставить +1 бал. В голові у неї з’явитися бажання максимально розглянути володаря п’ятої точки спереду, і знайти спосіб знайомства. Можливо звучить не правдоподібно, ви зможете запитати у своїх подруг, можливо вони тобі точно підтвердять.

Секрет 3. Ідеальна довжина джинсів.

Ідеальна довжина – це коли ти без взуття стоїш на підлозі і джинси черкают підлогу. При цьому вони повинні бути застебнуті і не складатися в гармошку на твоїх ногах. Якщо джинси занадто короткі, наприклад вище щиколотки і вони тобі малі, то їх не можна купувати. Якщо джинси довгі, то це не дуже страшно, якщо всі інші секрети дотримані. Можна просто віднести в ательє і вкоротити їх за 200 – 300 грн. Якщо джинси коротше на 1 – 2 сантиметри, то це не критично і можна спокійно вважати, що цей пункт у тебе дотриманий.

Секрет 4. Вибирай розмір трохи менше.

Коли ти застібаєш гудзик джинсів вони повинні облягати в районі стегон. Максимум на, що тебе повинно вистачити в цих джинсах, це сісти на стілець і при цьому, щоб ґудзик не відривався і не пішов шов по швах. Деякі хлопці кажуть, що вони не можуть підняти ногу або зробити розтяжку, так як вони маленькі. Джинси не призначені для заняття спортом на відміну від спортивних штанів або шортів. Вони не повинні бути вільні при покупці. Сама по собі джинса це тягнучий матеріал, через два тижні носіння вони розтягнутися і стануть на розмір більше. Якщо при покупці ти вибирав джинси по вільніше, то через два тижні вони будуть на стільки вільні, що виглядати будуть просто жахливо. А якщо ти вибирав джинси в притул, то через два тижні вони стануть вільніше і будуть виглядати просто супер.

Секрет 5. Правильний обхват ноги.

На відміну від твоїх стегон джинси не повинні обтягувати твої ноги. Ніколи не варто купувати обтягуючі джинси, так як вони виглядають просто жахливо. Але варто стежити за тим, щоб вони були дуже широкі в ногах, вони не повинні висіти на тобі. Стеж, щоб між щиколоткою і джинсами ти зміг просунути 3 – 4 пальці, а не два кулака.

Секрет 6. Ательє.

Після покупки варто віднести джинси в ательє. У двох з трьох випадків не можливо вибрати ідеальні джинси за всіма параметрами. Якщо тобі це вдалося, то вважай пощастило