Поради з догляду та утримання М’яких меблів.

мебель

М’які меблі є хорошим і типовим доповненням в будь-якій сім’ї , але дуже і дуже важливо утримувати її в чистоті . За великим рахунком найбільше страждає оббивка меблів і тому якщо, що забруднилося намагайтеся почистити відразу насправді дуже просто .

Першим кроком до догляду за м’якими меблями є захист її . Чохли чистити набагато простіше , вони легко можуть бути зняті і очищені , використання яких є великою перевагою , щоб уберегти меблі від плям і зносу оббивки. Якщо вже , що то подібне трапилося і ви не знаєте як краще чистити м’які меблі тоді вам на допомогу може прийти хімчистка м’яких меблів.

А якщо ви думаєте затіяти ремонт квартир в будь якому місті не забудьте меблі щільно укрити від пилу та бруду який може зявитися під час ремонту. Зарз для цих цілей в супер маркетах даже продаеться спеціально поліетиленові покривала.

В разі забруднення Ви можете також використовувати тканинні фільтри , які призначені для відновлення і які допоможуть зробити матеріал більш стійкий до рідини і плямам . Це може бути зроблено в деяких магазинах, або в домашніх умовах.

Одним з найбільш важливих кроків підтримки оббивки в прекрасному стані , це прочитати інформацію з очищення яка надана від виробника або запитайте рада в магазині при покупці меблів про те , як за нею правильно і ефективно доглядати.

Більшість оббивки можна пилососити регулярно. Деякі інші можуть бути почищені щіткою. Всі тканини мають схожу структуру і чистяться майже однаково , але все ж варто поцікавитися спочатку у виробника як краще, це зробити.

Для того , щоб зберегти колір ваших меблів тримайте її подалі від занадто великої кількості прямих сонячних променів. Це означає , ви повинні спочатку подумати , де саме ви розташуєте диван, або просто закриєте жалюзі , коли ви у від’їзді. Більш темні кольори , можливо , просто можуть вигоріти швидше. Крім того , не ставте нічого того , що може залишити відбитки на оббивці , навіть газети тут не виняток їх чорнило можуть так само залишити сліди.

Дуже важливо також не треба на дивані курити. Оббивка вбирає дим , дозволяє йому тліти , залишаючи в собі постійний запах диму. Ви могли б звикнути до цього запаху , але ваші гості не будуть напевно раді цим ароматам . Якщо ви збираєтеся палити на ваших м’яких меблях забезпечите необхідну вентиляцію в даній зоні.

У разі , якщо ви щось розлили , швидко промокніть чистим папером, або бавовняною тканиною , щоб рідина глибоко не просочилася . Намагайтеся не поширювати безлад . Придбайте миючий засіб, який дозволено для типу оббивки. Зробіть тест на невеликому прихованому місці , перш ніж використовувати регулярно його .