Починаємо вчитися садівництву на власному саду в перший раз.

квіти

Ви починаєте вчитися садівництву на власному органічному саду в перший раз? Якщо так , то ви, мабуть , навіть не знаєте з чого почати. Ні для кого не секрет , що рости ваші власні органічні рослини в перший можуть погано . Нижче наведені деякі поради , які допоможуть зробити ваш зростаючий сад трохи більш пишним і квітучим .

Приготування компосту завжди буде на користь , щоб створити потужний сад! Компост вмісткий необхідними поживними речовинами , які можна використовувати для годування рослин , які ростуть у вашому дворі , саду або навіть рослини , які ви тримаєте в приміщенні, для підсвічування яких можна використовувати світильники.

Розділіть великі скупчення багаторічників. Деякі багаторічні рослини втрачають силу і цвітуть менш добре , якщо кущ стає занадто великим. Рослини , як ромашки , іриси , флокси , хризантеми та ехінацея ділять кожні три роки. Без поділу вони стають перевантажені і центроскоплення почне вимирати. Просто треба підкопати весь кущ , зберігаючи кореневий ком неушкодженим і розділити його на частини , використовуючи лопату. Роблячи це , ви будете мати принаймні два, або три нових куща , які теж розростуться .

Використовуйте поза кореневу підгодівлю , щоб допомогти рослинам відновитися. Рослини можуть вживати поживні речовини через листя швидше, ніж через коріння . Якщо виникли проблеми при отриманні поживних речовин через коріння , розпорошить на їх листя рідку їжу у вигляді компосту. Будьте обережні , щоб не перегодувати їх таким чином .

Створення записного журналу для вашого саду є теж відмінним поступком. Відстежувати , коли ви посадили ваші насіння , коли вони проростали , скільки рости до повного розміру і т.д. Ви будете мати більше знань про рослини і ваше гарне уявлення про те , наскільки успішно ваші методи .