Гідроізоляція вологого підвала.

Як зробити правильно гідроізоляцію вологого підвала.

Для початку слід знайти джерело надмірної вологи.

Якщо у підвал будинку потрапляє волога під час дощу чи таяння снігу, на підлозі постійна сирість,біля плінтусів та в нижній частині стін підвала є грибок або пліснява, то це говорить про активність підземних вод. Через стіни проникают поверхневі грунтові води і тому потрібна гідроізоляція.

Накопичення кпапель на стелі і предметах на протязі всього року свідчить про погану вентиляцію підвального приміщення.

В першому випадку власнику будинку слід по черзі «розкрити» стіни підвала зовні і заново встановити зовнішню гідроізоляцію (зовнішня ізоляція завжди ефективніша ніж внутрішня). По закінченні земляних робіт треба попіклуватися про надійне та досить широке вимощення.

Далі підлогу підвала слід демонтувати і, по черзі «підкопуючись» під стіни із середини, змонтувати гідроізоляцію по всьому периметру приміщення. Нову підлогу потрібно зробити з невеликим  нахилом до одного з куточків, в якому необхідно спорудити дренажний колодязь. До цього колодязя необхідно провести спеціальні дренажні канавки для стока залишкової вологи. Канавки роблять, як правило, впродовж плінтусів.

В другому випадку вихід один: необхідно забезпечити гарну вентиляцію приміщення.

В любому випадку бажано додатково обробити внутрішні поверхні стін гідроізоляційною мастикою, придбати ці та інші ,будівельні матеріали можна у місті Хмельницькому за самими нищими цінами.