Що представляє собою “КОРОЇД”?

Це декоративна штукатурка – біла цементна суміш, з маленькими камінчиками-гранулами. Від величини камінчика залежить кінцевий вигляд малюнка. Найбільш користується попитом короїд з розміром гранули 2,5 мм, але в асортименті будівельної гуртовні м.Хмельницького є також короїд з грануляцією в 1,5; 2,0; 2,5; 3,0; 3,5  а деколи і 4,0 та 5,0 мм. Декоративні штукатурки випускає на ринок майже кожен виробник сухих будівельних сумішей.  «Короїд» має велику перевагу перед фасадною шпаклівкою . Дана штукатурка виготовлена на основі мінерального компонента – кварцевий пісочок замінюється мінеральним наповнювачем і полімерними добавками. Короїд “дихає” та не навантажує стіни. Стійка до ударів, екологічно чиста, не виділяє шкідливих речович при дії температури, паропроникна, гідрофобна і морозостійка штукатурка використовується як для внутрішніх так і зовнішніх робіт. Вона не змивається з опадами, не схильна до розмноження у своїй структурі цвілі та інших мікроорганізмів, не дає усадки в процесі затвердіння. В основному колір штукатурки білий або з легким відтінком сірого або молочного кольору, але вона легко фарбується в будь-який відтінок акриловою фасадною чи водоемульсійною ( внутрішньою) фарбою з додаванням колоранта. Фарба практично не змивається і не вицвітає, але це теж залежить від виробника продукції, яку ви обирете на гуртовні будівельних матеріалів у м.Хмельницькому. Обираючи «короїд» для оздоблення будинку, ви отримуєте хороший матеріал –  простий в нанесенні, стійкий і довговічний.

Утеплення стін з внутрішньої сторони пінопластом?

Державні будівельні норми України такого робити не радять (ДБН В.2.6-31:2006)тому що при проектуванні теплоізоляції будинку на основі багатошарових конструкцій, треба розташовувати з внутрішньої сторони матеріали, що мають більш високу теплопровідність, теплоємність та опір паропроникненню (бетон, камінь, цегла і т.д.). При плануванні нових будинків м. Хмельницького та реконструкції існуючих, шари з теплоізоляційних матеріалів розташовують з зовнішньої сторони конструкції, використовуючи при цьому фасадні системи теплоізоляції. Не радимо застосовувати рішення з шарами із теплоізоляційних матеріалів з внутрішньої сторони будівлі, так як через можливе надмірне накопичення вологи в теплоізоляційному шарі призводить до зниження теплової надійності будинку.
Ви думаєте, що утеплення із середини зекономить вам гроші – ви помиляєтесь!!! Самий вагомий та переконливий недолік утеплення стін пінополістиролом з внутрішньої сторони – це його токсичність, яка можливо і не сильно, але все ж таки впливає на Ваше дорогоціне здоров’я.

Той факт, що виконання робіт можна виконувати в будь-який час року, незалежно від температури за вікном та опадів, великий плюс для такої ідеї. Роботи з утеплення із внутрішньої сторони звільнять від спорудження громіздкіх риштувань, і ніби дає економію трудових і матеріальних витрат, що є позитивним фактором.

Традиційно, утеплення з внутрішньої сторони виконують наклеюванням на стіни утеплювача, наприклад пінополістіролу (пінопласту), которий потім шпатлюють, а зверху фарбують або накривають шпалерами.

Ось звідси і випливають великі та малі проблеми:

1. Зменшення площі кімнати, (її забирає пінопласт).

2. Матеріал конструкції має особисту термічну ємність, яка запобігає миттєвим коливанням температур.Змінюється мікроклімат у кімнаті.

3. В місцях з’єднання стіни й перекриття утворюються так звані «містки холоду», через які відбуваються більші витоки тепла.

4. Більша частина стіни виявляється в зоні низьких температур, температура стіни за утеплювачем швидко знижується, тому крапка роси прагне до внутрішньої сторони стіни. Взимку водяна пара, що з’являється в приміщенні в результаті життєдіяльності людини, конденсуючись, починає накопичуватися між ізоляцією та внутрішньою поверхнею стіни і не випарувується навіть за період літа. Все це призводить до утворення цвілі, грибка й інших не дуже приємних організмів з якими прийдеться поборотись деякий час використовуючи різні методи та засоби. Вам вирішувати, але я б радила утеплювати будинок зовні -це тепло та затишно. Увесь комплекс матеріалів ви зможете придбати у нас в м. Хмельницькому на гуртовні , а також отримаєте пораду у висококваліфікованих майстрів.

Євроблок чи цегла?

В асортимент нашої продукції входить такий будівельний матеріал як євроблок. Євроблок «T&N» чи як його часто називають «камінь стіновий», а також «стіновий блок» дуже відомий і користується попитом. Євроблок «T&N» може використовуватися як для повного будівництва будівель будь-якого типу, так і для часткової прибудови. Розуміється використання одразу декількох будматеріалів для виконання всіх робіт, в яких євроблок грає важливу роль. Наприклад, використання цегли і євроблока чи інші сумістні варіанти будматеріалів.
Цегла на ринку будматериалів зарекомендувала себе в м.Хмельницькому як якісний і надійний продукт уже давно, але людина по своїй природі завжди намагається знайти щось краще і, що немаловажливо, більш прийнятне по ціні. Саме такий потяг до набуття будматеріалів особливих і необхідних якостей в кожному конкретному випадку було поштовхом до широкого виробництва і використання євроблоков.
Мілкий щебень, пісок, митий відсів – це основні матеріали, які містить Євроблок «T&N». І, виходячи з таких даних, можна здогадатися, що і ціна на них буде невисокою. Давно вже не секрет, що побудувати будинок з євроблоків набагато дешевле, чим з цегли. Ну а, тут, звичайно, можна посперечатись на рахунок, а що краще використовувати: цеглу чи євроблок? Ось тут і вступают в силу всі знання про оптимальне співвідношення щільності, теплопровідності, ваги, звукоізоляції і, що дуже важливо, стійкості блока до атмосферних перепадів. Так що користуйтесь порадами майстрів на buildbox.biz, перед тим як зробити вибір будматеріала для відповідних видів робіт.

Гідроізоляція вологого підвала.

Як зробити правильно гідроізоляцію вологого підвала.

Для початку слід знайти джерело надмірної вологи.

Якщо у підвал будинку потрапляє волога під час дощу чи таяння снігу, на підлозі постійна сирість,біля плінтусів та в нижній частині стін підвала є грибок або пліснява, то це говорить про активність підземних вод. Через стіни проникают поверхневі грунтові води і тому потрібна гідроізоляція.

Накопичення кпапель на стелі і предметах на протязі всього року свідчить про погану вентиляцію підвального приміщення.

В першому випадку власнику будинку слід по черзі «розкрити» стіни підвала зовні і заново встановити зовнішню гідроізоляцію (зовнішня ізоляція завжди ефективніша ніж внутрішня). По закінченні земляних робіт треба попіклуватися про надійне та досить широке вимощення.

Далі підлогу підвала слід демонтувати і, по черзі «підкопуючись» під стіни із середини, змонтувати гідроізоляцію по всьому периметру приміщення. Нову підлогу потрібно зробити з невеликим  нахилом до одного з куточків, в якому необхідно спорудити дренажний колодязь. До цього колодязя необхідно провести спеціальні дренажні канавки для стока залишкової вологи. Канавки роблять, як правило, впродовж плінтусів.

В другому випадку вихід один: необхідно забезпечити гарну вентиляцію приміщення.

В любому випадку бажано додатково обробити внутрішні поверхні стін гідроізоляційною мастикою, придбати ці та інші ,будівельні матеріали можна у місті Хмельницькому за самими нищими цінами.